AROMATERAPIA

Aromaterapii sa venujem od roku 2004, osobne som si naštudovala množstvo literatúry a rokmi – hlavne pri deťoch – prišlo aj množstvo skúseností s touto úžasnou formou terapie. Momentálne pracujem s viac ako 100 druhmi esenciálnych olejov rôznych značiek, ktoré prešli mojim viacnásobným overením. Ostali len tie najkvalitnejšie. Pracujem výlučne s esenciami terapeutickej kvality. Pre moje klientky už roky pripravujem masážne oleje podľa pôvodných receptúr pôrodnej asistentky Ingeborg Stadellmann na tehotenstvo, pôrod, šestonedelie a pre bábätká. Všetky oleje miešam do základných olejov v BIO kvalite a niektoré si pripravujem aj ja sama.
Od roku 2020 sa venujem aj osobným konzultáciám spojených s aromaterapiou, kde na základe požiadaviek klientky spoločne miešame osobný parfém na posilnenie, podporu, prečistenie daných tém, ktoré je potrebné pochopiť. Prácu s vôňami mám mimoriadne rada. Esenciálne oleje v nás dokážu otvoriť nové, krásne zážitky na fyzickej aj emočnej úrovni.
Neraz som bola svedkom ako masáž tým správnym masážnym olejom pomohla uvolniť nielen rodiacu mamičku, ale aj nemocničný personál navôkol :)

Aromaterapia - miešanie osobného parfému ( konzultacia + hotový parfém 10 ml )
120 minút : 55.- €

Cenník pre masážne oleje v biokvalite pre tehotenstvo, pôrod a šestonedelie podľa Ingeborg Stadelmann nájdete tu (pdf).