Mentorka pre ŽENY 
v oblasti ZDRAVIA, PSYCHIKY a naplnených VZŤAHOV


Venujem sa práci so ženami ako sprievodkyňa, terapeutka, dula, pôrodná babica a umelkyňa.

Sprevádzam ženy na ceste objavovania a uzdravovania ženstva cez spoznávanie svojho tela
a prirodzených ženských kvalít.

V roku 2018 som vytvorila vykladacie karty pre ženy s tematikou ŽENSKÉHO CYKLU a CESTY ŽENY za objavovaním svojej zdravej ženskej prirodzenosti.

Karty sú súčasťou konceptu VIZUÁLNEHO LIEČENIA PRE ŽENY a nájdete ich tu :

Vykladacie karty pre ženy 
nájdete v mojom e-shope


*

Moja práca spočíva
v práci s emóciami​, telom a
dotykom v kolobehu
ŽIVOTA * SMRTI * ŽIVOTA


Dlhoročné sprevádzanie žien pri pôrode ma naučilo trpezlivosti, rešpektu, pokore a hlbokému kľudu.
Som terapeutka, ktorá sa naučila čakať na precítenie fyzických a psychických procesov, ktoré klientka ( jej telo, srdce, duša ) potrebuje prežiť a prejaviť, aby sme mohli problém, blok, stres spoločnými silami uvidieť, rozpoznať, prijať a prepustiť. Často sa tak deje po dlhých ťažkých rokoch popierania svojich emócií a seba samej ako ženy. Po tomto veľkom kroku otvorenia sa do starých zranení a tráum, klientku opatrne sprevádzam späť na cestu k prejaveniu jej prirodzenosti, radosti, sebalásky a zdravia.

Trpezlivosť, plná pozornosť a bezpodmienečné prijatie toho, kto sa nám v rozhovore otvára, je obrovský dar, ktorý mu môže otvoriť novú etapu jeho života. Života sebaláskavejšieho, šťavnatejšieho, naplnenejšieho. Práve toto tvorí základ mojej práce s klientkami.

*

V mojej terapeutickej práci dávam hlboký dôraz na vnútorné prijatie polarít, na svetlo aj tieň našej osobnosti. Často je práve prijatie a práca s našimi temnými stránkami presne to, čo potrebujeme, aby prišlo odľahčenie, sebaprijatie, sebaláska. Až potom nasleduje otvorenie nášho plného potenciálu, ktorý sme tu prišli naplniť a žiť. 

*

S mojimi klientkami pracujem cez DOTYK, SLOVO, VÔŇU a OBRAZ. Zároveň takto prepájam tri naše zmysly, ktorými sa cez telo dokážeme prepojiť aj s našou hlbokou podstatou, ktorá je schovaná za hmotou nášho tela.
Týmto prepojením viem ako terapeutka poskytnúť jedinečný a hlboký pohľad do vnútra, kde schovávame naše poslanie a naše dary.
Pomáham ženám nájsť vnútornú pohodu a otvárať skrytý POTENCIÁL, ktorý pramení z poznania, keď vieme KÝM SME.

Ponuka