Osobné harmonizéry

Maľby na hodváb vznikajú na základe individuálnej zákazky.

Ako som sa k maľovaniu harmonizérov dostala ?

V roku 2011 sa spojili moje dve kľúčové “ srdcovky “. Terapeutická práca so ženami a maľba na hodváb a ja som začala maľovať BOHYNE.
Maľby majú terapeutický charakter liečia a podporujú bez slova, svojim vyžarovaním, farbami a líniami.


Ak túžite po vlastnej liečivej a harmonizujúcej osobnej maľbe,
kontaktujte ma mailom. Je potrebné, aby som sa na vás osobne alebo na osobu, pre ktorú budem maľovať, energeticky naladila. Na to budem potrebovať fotografiu tváre, kde je vidieť dobre oči. Ideálne, aby to bola čo najčerstvejšia fotografia jedinej osoby. Najlepšie je vyfotiť sa len pre tento účel, ako použiť fotografie staršieho dáta. To isté platí o osobných harmonizéroch pre páry, kde potrebujem spoločnú fotografiu daného páru.


Maľujem na 100 % prírodný hodváb pongé 5, alebo habotai 8 v rôznych veľkostiach, prípadne osobné mandaly na hodváb
napnutý v okrúhlom ráme v priemere 30 cm. Používam farby na hodváb fixované suchým teplom – ktoré hodvábne vlákno farbou obaľuj ú , aj profesionálne farby fixované vlhkým teplom, ktoré sa vstrebávajú priamo do vlákna. Hodváb má potom krajší vzhľad, je jemnejší a lesklejší.

Moju galériu nájdete tu

Obrazy Bohýň, Anjelov, Stromov a Harmonizérov partnerského vzťahu liečia na úrovni srdca a duše.

Každá máme v sebe svoju vlastnú jedinečnú Bohyňu.

Pokiaľ sa rozhodnete objednať si svoju šatku s vašou osobnou maľbou na zákazku, môžete sa tešiť na čosi ZÁZRAČNÉ a HLBOKÉ, čo odráža čosi z vášho vnútra. Neviem dopredu povedať, ako bude vyzerať tá vaša. Nepochybne bude JEDINEČNÁ a KRÁSNA.


Od roku 2011 som ich namaľovala okolo 500. Mám skúsenosť, že hodváb potrebujú ženy nosiť na tele, v kabelke, niekedy aj pod spodným prádlom, aby mali s obrazom fyzický kontakt. To je dôvod, prečo svoje hodváby  NERÁMUJEM, ani   NENAPÍNAM NA ŽIADEN RÁM . Mám skúsenosť, že skúsený majster, ktorý rámuje obrazy, vám s tým rád pomôže.