Workshopy a semináre

CYKLICKÁ ŽENA
T
vorivý workshop, kde sa naučíte pracovať so sadou kariet, ktorá je súčasťou môjho uzdravovacieho projektu – VIZUÁLNE LIEČENIE PRE ŽENY. Počas workshopu sa ponoríme do zázrakov nášho cyklu a naučíme sa z neho čerpať neuveriteľné dary, ktoré nám prináša. Trvanie workshopu 16 hodín.

LIEČENIE SEXUALITY na úrovni TELA, SRDCA, DUŠE
Tento workshop prináša hlboké prežitkové liečenie a čistenie energoinformačného poľa od sociálnych, rodových a osobných obmedzení, ktoré nám boli vštepované už narodenia. Tento workshop prináša opätovné otvorenie nášho zmyselného a magnetického ženského princípu. Otvára nás do našej prirodzenej divokej, hlbokej, slobodnej sexuality, do našej nevinnosti, lásky k sebe a k svojmu telu. Trvanie workshopu 16 hodín.

ZNOVUZRODENIE
Workshop zameraný na precítenie a znovuprežitie vlastného pôrodu tak ako sa udial. Vytiahneme z podvedomia vzorce nášho správania, ktoré nás možno celý život ovládali a my sme o tom nemali ani tušenia. Prečistenie a pochopenie jednotlivých udalostí a ich znovuprežitie v čistom energetickom poli, nám môže na hlbokej úrovni pomôcť odblokovať stres, úzkosť a smútok prežívaný opakovane a nepochopiteľne počas celého nášho života. Pri tomto workshope mi veľmi pomáhajú moje dlhoročné skúsenosti zo sprevádzania pri pôrodoch. Trvanie workshopu 16 hodín.

DOTYK – HĹBKA – SPOJENIE
DÔVERA V ŽIVOT SPOJENIE SO SVOJOU PODSTATOU

Jedinečný workshop, kde sa naučíte pracovať so svojim energetickým poľom, uzemnením, naučíte sa navodiť pre seba a svojich blízkych stav kľudu, pokoja, harmónie a hlbokej lásky cez jemný vedomý dotyk. Techniky, s ktorými budeme pracovať vychádzajú z mojej dlhoročnej praxe s kraniosakrálnou terapiou. Zažijeme pocit vnútornej INTEGRÁCIE, PODPORY, NADHĽADU, UVOĽNENIA, liečivé SPOMALENIE ktoré, prináša odpočinok a lepší kontakt s PRÍTOMNOSŤOU. Trvanie workshopu 24 hodín, súčasťou workshopu sú skriptá.

PRAKTICKÁ AROMATERAPIA PRE ŽENY Na seminári sa naučíme ako si vieme esenciálnymi olejmi a bylinami samé pomôcť v čase tehotenstva, počas pôrodu, šestonedelia, v období bolestivej menštruácie, či pri každodenných stresoch a bežných ochoreniach. Taktiež ako nám esenciálne oleje vedia pomôcť nielen so starostlivosťou o seba, ale aj pri starostlivosti a bábätká, deti, partnera. Toto všetko sa naučíte počas tohto veľmi praktického seminára. Trvanie seminára – 4 hodiny.